Facebook Pixel ~

Vinoř 2

Konstrukce Dřevostavba Materiál Panelová konstrukce
Architekt Neuveden Cena na klíč 4 369 040 Kč
Dispozice 5+kk Užitná plocha 122 m²
Obyvatelé dospělý dospělý dítě dítě Zastavěná plocha 137 m²

Cena je kalkulována na standard domu Origis-D2 a zahrnuje 15% DPH .
Cena základové desky včetně DPH je přibližně 2500,- Kč/m2 zastavěné plochy.

Rodinný dům v obci Vinoř je situován na podlouhlé parcele orientované jihozápadním - severovýchodním směrem. Jedná se o rovinatý pozemek v klidné čáti obce, který je obklopen starší zástavbou nedaleko od Vinořského potoka. Dům je situován v západním rohu parcely a je přístupný pro pěší i vozidla z ulice Ke Mlýnku.

Kvárdovitá hmota rodinného domu je završena sedlovou střechou s šedou skládanou krytinou (tegalit). Sklon střechy je mírný, přesto ale působí přirozeně až venkovsky díky dostatečné sklonitosti. Hmota domu je doplněna lehkou přístavbou, které dominuje horizontální linie střechy. Pojícím prvkem obou těchto hmot je pak dřevěný obklad, nebo v případě krtého stání dřevěné peření. Fasáda hlavní hmoty domu je pojednána hladkou bílou omítkou. Velké plochy oken jsou voleny na jižní straně u obytných místností. Rámy oken jsou antracitově šedé, stejně tak jako detaily zámečničiny a klempířských prvků. Špalety severovýchodních a jihovýchodních oken jsou řešeny rámy s dekorem dřeva. Dispozice jsou řešeny především účelně, prakticky a jsou inspirovány moderním přístupem k bydlení. V přízemí jsou situovány vstupní prostory, závětří, kryté parkovací stání a venkovní sklad. Uvnitř objektu pak hlavní obytný prostor, ložnice a veškeré technické příslušenství domu. Podkroví skýtá jednotlivé ložnice s hygienickým zázemím.

Kategorie

TATO REFERENCE MĚ ZAUJALA

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.