Facebook Pixel

Vinoř 2

Konstrukce Dřevostavba
Materiál Panelová konstrukce
Architekt Neuveden
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 122 m²
Zastavěná plocha 137 m²
Cena na klíč 4 369 040 Kč iCena je kalkulována na standard domu Origis-D2 a zahrnuje 15% DPH .
Vzhledem k tomu, že nenabízíme typové domy, snažíme se pro vás uvést alespoň orientační cenu. Každý dům je ale navržen v různých podmínkách, na různé konstrukce, proto prosím berte ceny jako orientační.
Půdorys 1.NP Půdorys 2.NP
Rodinný dům Vinoř 2 Rodinný dům Vinoř 2 Rodinný dům Vinoř 2 - Pohled z jihovýchodu Rodinný dům Vinoř 2 - Pohled z jihozápadu Rodinný dům Vinoř 2 - Pohled ze severovýchodu Rodinný dům Vinoř 2 - Pohled ze severozápadu

Rodinný dům v obci Vinoř je situován na podlouhlé parcele orientované jihozápadním - severovýchodním směrem. Jedná se o rovinatý pozemek v klidné čáti obce, který je obklopen starší zástavbou nedaleko od Vinořského potoka. Dům je situován v západním rohu parcely a je přístupný pro pěší i vozidla z ulice Ke Mlýnku.

Kvárdovitá hmota rodinného domu je završena sedlovou střechou s šedou skládanou krytinou (tegalit). Sklon střechy je mírný, přesto ale působí přirozeně až venkovsky díky dostatečné sklonitosti. Hmota domu je doplněna lehkou přístavbou, které dominuje horizontální linie střechy. Pojícím prvkem obou těchto hmot je pak dřevěný obklad, nebo v případě krtého stání dřevěné peření. Fasáda hlavní hmoty domu je pojednána hladkou bílou omítkou. Velké plochy oken jsou voleny na jižní straně u obytných místností. Rámy oken jsou antracitově šedé, stejně tak jako detaily zámečničiny a klempířských prvků. Špalety severovýchodních a jihovýchodních oken jsou řešeny rámy s dekorem dřeva. Dispozice jsou řešeny především účelně, prakticky a jsou inspirovány moderním přístupem k bydlení. V přízemí jsou situovány vstupní prostory, závětří, kryté parkovací stání a venkovní sklad. Uvnitř objektu pak hlavní obytný prostor, ložnice a veškeré technické příslušenství domu. Podkroví skýtá jednotlivé ložnice s hygienickým zázemím.

Kategorie
Patrové domy

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.