Facebook Pixel ~

Kladruby

Konstrukce Zděná stavba Materiál Pálená cihla, Grafitový polystyren
Architekt Ing. arch. Eva Poláčková Cena na klíč 4 827 010 Kč
Dispozice 5+kk,garáž Užitná plocha 185+60 m²
Obyvatelé dospělý dospělý dítě dítě Zastavěná plocha 148 m²

Cena je kalkulována na standard domu Origis-Z2 a zahrnuje 15% DPH a garáž; neobsahuje projekt.

Rodinný dům nezapře inspiraci tématem tradičního venkovského stavení. Použitím typicky českých vesnických hmot v kombinaci s moderně pojatou dispozicí objektu vzniká zajímavý koncept bydlení. Dům je zasazen ve složitém terénu, výrazný západně orientovaný svah již sám o sobě předurčuje orientaci a umístění objektu.

Vstup do objektu a vjezd do garážového stání je tak netradičně řešen velkým střešním vikýřem - jedinou hmotou, která narušuje základní přímý tvar budovy. Vstupní podlaží objektu podkroví je tak nezbytně členěno na dvě základní zóny – předsíň s garáží a technickým zázemím a obytnou část s ložnicemi. Přízemí objektu je již věnováno pouze obytným účelům a hobby. Ústřední místností je zde obývací pokoj na západě otevřený do zahrady a propojený s venkovní terasou velkou prosklenou plochou krytou přesahem horního podlaží.

Kategorie

TATO REFERENCE MĚ ZAUJALA

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.