Facebook Pixel

Káraný

Konstrukce Dřevostavba
Materiál Panelová konstrukce
Architekt Jakub Hladík
Dispozice 4+kk, 5+kk
Užitná plocha 235 m²
Zastavěná plocha 150 m²
Půdorys 1.NP Půdorys 2.NP
Rodinný dům Káraný Rodinný dům Káraný Rodinný dům Káraný - Pohled z jihu Rodinný dům Káraný - Pohled ze severu Rodinný dům Káraný - Pohled z východu Rodinný dům Káraný - Pohled ze západu

Popis

Konečný pozemek v ulici Za Památníkem navazující na ulici Úzká kde je situován východ z budovy, nacházející se v chatové oblasti. Perfektní klidné prostředí. V severní části pozemku se nachází několik Borovic jakožto hodnotný prvek, počítá se s tím, že se zachovají. Pozemek je rovinatý žádné převýšení zde není. Stávající objekt bude demolován. V ulici se nachází několik domů s plochou střechou, ale vyskytuje se zde spíše starší zástavba.

Objekt bude umístěn na původním místě stávajícího objektu, aby zbytečně nezabíral jižní část zahrady a ta sloužila co nejvíce k rekreačním účelům. Vjezd jak hlavní tak vedlejší je situován do ulice Za Památníkem. Odstavení vozidel řeší garážové stání umístěno v severní části pozemku. Vchod do domu je situován z jihovýchodní části pozemku. Zádveří navazuje na chodbu, ze které se dostaneme do hlavních místností v prvním patře na chodbu navazují schody do druhého nadzemního podlaží, kde se nachází klidová zóna. Hygienické zázemí je v každém obytném patře dvakrát jedno soukromé hned u ložnice a druhé veřejné. V druhém nadzemním podlaží se nachází také velkorysý balkón.

Hlavní hmota objektu je bílý kvádr, který je rozbit terasou, balkónem a ustupující střechou nad balkónem. Celistvost kvádru také narušují nepravidelně umístěná okna. Domu dominuje velkorysý balkón a bohatě prosklená jižní fasáda objektu. Střecha objektu je plochá pochozí s kačírkem

Objekt bude vyveden v bílé omítce s grafitově šedými doplňky a stejně barevnými otvory oplechováním. Terasa a pochozí vrstvy budou kamenné kostky. Okapové chodníčky a parkovací stání jsou řešeny jemným štěrkem s pojezdovými plastovými pojezdy.

Kategorie
Patrové domy

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.