Facebook Pixel

Krabčice

Pozemek situovaný na okraji intravilánu obce, svažitý pozemek s dálkovými výhledy do krajiny.

Konstrukce Dřevostavba
Materiál Panelová konstrukce
Architekt Ing. arch. Martin Koritšanský
Dispozice 3+kk
Užitná plocha 97 m²
Zastavěná plocha 125 m²
Půdorys
Rodinný dům Krabčice - Pohled ze severu Rodinný dům Krabčice - Pohled z východu a ze západu Rodinný dům Krabčice - Pohled z jihu

Popis

Pozemek situovaný na okraji intarvilánu obce, svažitý pozemek s dálkovými výhledy do krajiny.

Dispozice a hmotové řešení domu rozvinuto podél terénních vrstevnic, orientace obytných místností na jižní osluněnou stranu, obslužné provozy hygienického jádra, provozního technického zázemí domu situovány na neosluněnou stranu, obývací pokoj s jídelnou napojen na krytý venkovní relaxační prostor.

Objekt navržen podle požadavku stavebníka jako přízemní bungalov s plochou s extenzivní vegetační střechou, sloužící pro 2-3 osoby, parkovací stání vozidel pod přístřeškem, alt. v samostatné garáži.

Navržena je i alternativa se sedlovou střechou. Podstřešní prostor může být využit jako nevytápěná půda – rozvojová rezerva domu, nebo zde umístěna charakteristický pro český krajinný ráz.

Kategorie
Přízemní domy

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.