Facebook Pixel

Cvrčovice

Realizace 2012

Cvrcovice1 Cvrcovice1 Vachova-foto-orez

"S bydlením v dřevostavbě jsme moc spokojeni a díky vytápění pomocí čerpadla vzduch-vzduch s rekuperací tepla máme v domě příjemné klima, v zimě teplo, a systém obstál i v nedávných tropických dnech a poskytl chladné zázemí."

Michaela Váchová

Přečtěte si rozhorvor se zákazníkem o tom, proč si vybral firmu Origis a jak je spokojen

Horní Bučice

Realizace 2012

Bucice1 Bucice1 Bucice1

Praha 9 - Vinoř

Realizace 2012

vinor-2014 Vinor1 Vinor1

Dobrá Voda

Realizace 2011
interier DobraVoda DobraVoda
DobraVoda DobraVoda

Vyjádření zákazníka

Spolupráce s dodavatelem dřevostavby byla bezvadná, uvitali jsme naprosto vyčerpávající podporu ve všech směrech – poradenství v oblasti celkového rozvržení domu, technických řešení, ale i v oblasti otázek estetiky. Zřejmě při každém podobném projektu se vyskytnou nepředvídané situace, je ale důležité, jak se zúčastněné strany postaví k jejich řešení. A i v tomto směru jsme měli ohromné štěstí a nestalo se nám, že bychom s nějakým nepříjemným problémem byli ponechání svému osudu.

Určitě se v celé realizaci najdou momenty, které bychom po zkušenostech řešili jinak, ale není to nic, co by nám kazilo radost z bydlení a života vůbec. Pokud člověk ve svém životě nestaví domy jak na běžícím páse (my se nechystáme podobnou akci opakovat), tak se naprosto vyplatí mít někoho, kdo poradí. Proto ještě jednou – moc děkujeme.