Facebook Pixel

Tiny House

Konstrukce Dřevostavba
Materiál CLT
Architekt FIX architekti
Dispozice 3+kk
Užitná plocha 59.5 m²
Zastavěná plocha 52 m²
Půdorys 1.NP Půdorys 2.NP
Rodinný dům Tiny House Rodinný dům Tiny House Rodinný dům Tiny House Rodinný dům Tiny House Rodinný dům Tiny House Rodinný dům Tiny House - Pohled ze severu Rodinný dům Tiny House - Pohled z východu Rodinný dům Tiny House - Pohled z jihu Rodinný dům Tiny House - Pohled ze západu Rodinný dům Tiny House - Řez 1 Rodinný dům Tiny House - Řez 2

Popis

Tiny House FIX-A je první vlaštovkou konceptu malých dřevostaveb navrhovaných ve spolupráci ateliéru FIX architekti, Origis a CLT Czechia. Důraz je kladen na maximální prostorovou efektivitu, sepjetí s přírodou a skvělý design. Vše s ohledem na trvale udržitelný rozvoj. Tradiční materiál - dřevo, je zde použit v moderní podobě CLT panelů. Ty propůjčují interiéru skandinávský nádech a hřejivý pocit domova. FIX-A může sloužit jak k trvalému bydlení, tak k rekreaci. Plocha 55 m2 nabízí plnohodnotný byt pro rodinu, či luxusní apartmán. Pro konkrétní využití je možné dispozici individuálně přizpůsobit.

Kategorie
Patrové domy
Chatky

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.