Facebook Pixel

Chatka B

Konstrukce Dřevostavba
Materiál CLT
Architekt FIX architekti
Dispozice 1+kk
Užitná plocha 27 m²
Zastavěná plocha 25 m²
Cena na klíč 1 316 750 Kč iCena zahrnuje 15% DPH .
Vzhledem k tomu, že nenabízíme typové domy, snažíme se pro vás uvést alespoň orientační cenu. Každý dům je ale navržen v různých podmínkách, na různé konstrukce, proto prosím berte ceny jako orientační.
Půdorys 1.NP Půdorys 2.NP
Rodinný dům Chatka B Rodinný dům Chatka B Rodinný dům Chatka B Rodinný dům Chatka B - Pohled ze severu Rodinný dům Chatka B - Pohled z východu Rodinný dům Chatka B - Pohled z jihu Rodinný dům Chatka B - Pohled ze západu Rodinný dům Chatka B - Řez

Dopřejte si odpočinek s vůni dřeva a inspirujte se návrhem rekreační chatky, který vznikl ve spolupráci s architektonickou kanceláři FIX-A

Zadání bylo jednoduché:

  • chatka s malou zastavěnou plochou z CLT panelů (vrstvené, masivní dřevo)
  • vnitřní prostor, ve kterém nebude nic chybět
  • konstrukce z CLT panelů (vrstvené, masivní dřevo)
  • využití pohledovosti panelů v interiéru
  • žádné omezení v kreativitě návrhů (CLT panel má skvělé statické vlastnosti)

CLT panel – náš velmi oblíbený stavební materiál, výrobek z masivního dřeva zhotovený příčným slepením nejméně tří vrstev jednovrstvých desek.

Kategorie
Patrové domy

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.