Facebook Pixel

Horní Počernice

Konstrukce Dřevostavba
Materiál Panelová konstrukce
Architekt Ing. arch. Eva Poláčková
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 146 m²
Zastavěná plocha 95 m²
Cena na klíč 4 946 230 Kč iCena je kalkulována na standard domu Origis-D2 a zahrnuje 15% DPH .
Vzhledem k tomu, že nenabízíme typové domy, snažíme se pro vás uvést alespoň orientační cenu. Každý dům je ale navržen v různých podmínkách, na různé konstrukce, proto prosím berte ceny jako orientační.
Půdorys 1.NP Půdorys 2.NP standardní varianta
Rodinný dům Horní Počernice Rodinný dům Horní Počernice Rodinný dům Horní Počernice Půdorys 2.NP dvougenerační varianta Rodinný dům Horní Počernice Řez A-A Rodinný dům Horní Počernice Řez B-B Rodinný dům Horní Počernice - Pohled ze severu Rodinný dům Horní Počernice - Pohled z jihu Rodinný dům Horní Počernice - Pohled z východu Rodinný dům Horní Počernice - Pohled ze západu

Rodinný dům v městské části Praha - Horní Počernice je situován na obdélníkové parcele orientované východo–západním směrem. Jedná se o rovinatý pozemek v klidné části obce, který je obklopen novodobou zástavbou. Dům je situován u severní hranice parcely.

Kvádrovitá hmota rodinného domu je završena sedlovou střechou s šedou skládanou krytinou, sklon střechy je mírný, přesto ale působí přirozeně. Hmota domu je doplněna dřevěnou přístavbou a lehkou markýzou mezi terasami a vstupem. Dřevo je taktéž použito na fasádě v meziokenních plochách a ve formě slunolamů nad jižními okny. Fasáda hlavní hmoty domu je pojednána hladkou bílou omítkou. Velké plochy oken jsou voleny na jižní straně u obytných místností, rámy jsou navrženy ve žluté barvě.

Dispozice domu jsou navrženy především účelně prakticky a jsou inspirovány moderním přístupem k bydlení. V parteru jsou situovány vstupní prostory, závětří a garáž. Uvnitř objektu pak hlavní obytný prostor, ložnice a veškeré technické příslušenství domu. Podkroví skýtá jednotlivé ložnice s hygienickým zázemím, variantně přestavitelné na samostatnou bytovou jednotku.

Kategorie
Patrové domy

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.