Facebook Pixel

Kralupy nad Vltavou

Konstrukce Zděná stavba
Materiál Vápenopísková cihla, Grafitový polystyren
Architekt Ing. Martin Němeček, Ph.D. a Ing. arch. Jiří Trávníček a kolektiv
Dispozice 3+kk
Užitná plocha 171 m²
Zastavěná plocha 120 m²
Půdorys 1.NP Půdorys 2.NP
Rodinný dům Kralupy nad Vltavou Rodinný dům Kralupy nad Vltavou - Pohled z jihu Rodinný dům Kralupy nad Vltavou - Pohled ze severu Rodinný dům Kralupy nad Vltavou - Pohled z východu Rodinný dům Kralupy nad Vltavou - Pohled ze západu

Popis

Zastavěnou plochou ekonomický dům ve svahu, který je zároveň energeticky úsporný s extenzivní zelenou střechou pro tříčlennou rodinu nabízí velké množství komfortu.

Vstup z přízemí se zázemím, technickou místností a velkou garáží pro dva automobily.

Vstup je krytý závětřím po celé délce domu. V 2. podlaží se nachází velká kuchyň spojená s obývacím pokojem, z něhož jsou jednotlivé vstupy do dětského pokoje, ložnice, koupelny a samostatného wc.

Z obývacího pokoje na západní straně navazuje vstup na prostornou terasu přes velká prosklená okna.

Prostor nadzemního podlaží zvětší dva vikýře, které jsou obloženy v exteriéru modřínovými prkny.

Střešní krytina extenzivní zelenou střechou pro zachycení dešťové vody a zajištění tepelného komfortu interiéru je navíc příjemným prvkem celého domu.

Kategorie
Patrové domy

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.