Facebook Pixel

Dolní Jirčany

Konstrukce Dřevostavba
Materiál Panelová konstrukce
Architekt Ing. Martin Němeček, Ph.D. a Ing. arch. Jiří Trávníček a kolektiv
Dispozice 6+kk
Užitná plocha 222 m²
Zastavěná plocha 269 m²
Půdorys
Rodinný dům Dolní Jirčany Rodinný dům Dolní Jirčany - Pohled z jihu Rodinný dům Dolní Jirčany - Pohled ze severu Rodinný dům Dolní Jirčany - Pohled z východu Rodinný dům Dolní Jirčany - Pohled ze západu

Popis

Komfortní přízemní rodinný dům je pomyslně rozdělen na část obytnou a pracovní. Obě křídla jsou propojena obytnými pokoji a jejich zázemím. Obytná část má hlavní prostory tvořené velkou místností otevřenou do střechy, nabízí tak jedinečnou vnitřní atmosféru velkého prostoru. Dále navazuje spojovací křídlo pokojů, koupelen, šatny, spížky a technické místnosti.

Pravé křídlo disponuje vlastním sociálním zázemím, pracovnou a velkou dílnou pro tvůrčí řemesla. Uprostřed křídel se nachází rozlehlá terasa při jižní orientaci domu nabízející výhled do zahrady majitelů. Fasáda je pokryta smrkovými palubkami a střecha svojí orientací a sklonem poskytuje možnost osazení solárních panelů pro čerpání sluneční energie.

Kategorie
Přízemní domy

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.