Facebook Pixel

Dolní Jirčany

Konstrukce Dřevostavba
Materiál Panelová konstrukce
Architekt Ing. Martin Němeček, Ph.D. a Ing. arch. Jiří Trávníček a kolektiv
Dispozice 6+kk
Užitná plocha 222 m²
Zastavěná plocha 269 m²
Cena na klíč 7 750 910 Kč iCena je kalkulována na standard domu Origis-D3 a zahrnuje 15% DPH .
Vzhledem k tomu, že nenabízíme typové domy, snažíme se pro vás uvést alespoň orientační cenu. Každý dům je ale navržen v různých podmínkách, na různé konstrukce, proto prosím berte ceny jako orientační.
Půdorys
Rodinný dům Dolní Jirčany Rodinný dům Dolní Jirčany - Pohled z jihu Rodinný dům Dolní Jirčany - Pohled ze severu Rodinný dům Dolní Jirčany - Pohled z východu Rodinný dům Dolní Jirčany - Pohled ze západu

Komfortní přízemní rodinný dům je pomyslně rozdělen na část obytnou a pracovní. Obě křídla jsou propojena obytnými pokoji a jejich zázemím. Obytná část má hlavní prostory tvořené velkou místností otevřenou do střechy, nabízí tak jedinečnou vnitřní atmosféru velkého prostoru. Dále navazuje spojovací křídlo pokojů, koupelen, šatny, spížky a technické místnosti.

Pravé křídlo disponuje vlastním sociálním zázemím, pracovnou a velkou dílnou pro tvůrčí řemesla. Uprostřed křídel se nachází rozlehlá terasa při jižní orientaci domu nabízející výhled do zahrady majitelů. Fasáda je pokryta smrkovými palubkami a střecha svojí orientací a sklonem poskytuje možnost osazení solárních panelů pro čerpání sluneční energie.

Kategorie
Přízemní domy

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.