Facebook Pixel ~

Horní Bučice

Konstrukce Dřevostavba Materiál Panelová konstrukce
Architekt Neuveden Cena na klíč 2 872 810 Kč
Dispozice 4+kk Užitná plocha 105 m²
Obyvatelé dospělý dospělý dítě dítě zvíře Zastavěná plocha 128 m²

Cena je kalkulována na standard domu Origis-D3 a zahrnuje 15% DPH .
Cena základové desky včetně DPH je přibližně 2500,- Kč/m2 zastavěné plochy.

Nepodsklepený jednopodlažní rodinný domek velikostní kategorie 4+kk pro 4-5ti člennou rodinu. Dům je umístěn na rovinatém pozemku. V této cenové kategorii poskytuje dům maximální komfort. Disponuje prostornou předsíní s úložným prostorem, velkou ložnicí s pracovnou, která se dá opticky oddělit od spací části.

Intimní zóna ložnice a dětských pokojů je vhodně umístěna stranou od obytné části a lze ji uzavřít dveřmi na chodbě. Obývací prostor domu se otvírá na terasu a do zahrady na jihovýchodní straně.

Panelová dřevostavba s difuzně otevřenou konstrukcí. Základová deska je realizována na moderní tepelné izolaci (pěnové sklo 500 mm), díky které nedochází k průchodu chladu do konstrukce domu. Dům je vytápěn tepelným čerpadlem vzduch-vzduch, které lze používat i na chlazení domu v letních měsících a je napojeno na řízené větrání s rekuperací.

Energetická koncepce domu, nové technologie použité při stavbě a základová deska se skvělými izolačními vlastnostmi docílí toho, že dům splňuje náročná energetická kriteria.

Kategorie

TATO REFERENCE MĚ ZAUJALA

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.