Facebook Pixel

Horní Bučice

Konstrukce Dřevostavba
Materiál Panelová konstrukce
Architekt Jakub Hladík
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 105 m²
Zastavěná plocha 128 m²
Půdorys
Rodinný dům Horní Bučice Rodinný dům Horní Bučice Rodinný dům Horní Bučice Rodinný dům Horní Bučice Rodinný dům Horní Bučice - Pohled z jihovýchodu Rodinný dům Horní Bučice - Pohled z jihozápadu Rodinný dům Horní Bučice - Pohled ze severovýchodu Rodinný dům Horní Bučice - Pohled ze severozápadu

Fotogalerie: Realizace stavby Horní Bučice
Horní Bučice Horní Bučice Horní Bučice Horní Bučice Horní Bučice
 

Popis

Nepodsklepený jednopodlažní rodinný domek velikostní kategorie 4+kk pro 4-5ti člennou rodinu. Dům je umístěn na rovinatém pozemku. V této cenové kategorii poskytuje dům maximální komfort. Disponuje prostornou předsíní s úložným prostorem, velkou ložnicí s pracovnou, která se dá opticky oddělit od spací části.

Intimní zóna ložnice a dětských pokojů je vhodně umístěna stranou od obytné části a lze ji uzavřít dveřmi na chodbě. Obývací prostor domu se otvírá na terasu a do zahrady na jihovýchodní straně.

Panelová dřevostavba s difuzně otevřenou konstrukcí. Základová deska je realizována na moderní tepelné izolaci (pěnové sklo 500 mm), díky které nedochází k průchodu chladu do konstrukce domu. Dům je vytápěn tepelným čerpadlem vzduch-vzduch, které lze používat i na chlazení domu v letních měsících a je napojeno na řízené větrání s rekuperací.

Energetická koncepce domu, nové technologie použité při stavbě a základová deska se skvělými izolačními vlastnostmi docílí toho, že dům splňuje náročná energetická kriteria.

Kategorie
Přízemní domy


Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.