Facebook Pixel

Horní Bučice

Konstrukce Dřevostavba
Materiál Panelová konstrukce
Architekt Jakub Hladík
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 105 m²
Zastavěná plocha 128 m²


Půdorys
Rodinný dům Horní Bučice Rodinný dům Horní Bučice Rodinný dům Horní Bučice Rodinný dům Horní Bučice Rodinný dům Horní Bučice - Pohled z jihovýchodu Rodinný dům Horní Bučice - Pohled z jihozápadu Rodinný dům Horní Bučice - Pohled ze severovýchodu Rodinný dům Horní Bučice - Pohled ze severozápadu

Fotogalerie: Realizace stavby Horní Bučice
Horní Bučice Horní Bučice Horní Bučice Horní Bučice Horní Bučice
 

Popis

Nepodsklepený jednopodlažní rodinný domek velikostní kategorie 4+kk pro 4-5ti člennou rodinu. Dům je umístěn na rovinatém pozemku. V této cenové kategorii poskytuje dům maximální komfort. Disponuje prostornou předsíní s úložným prostorem, velkou ložnicí s pracovnou, která se dá opticky oddělit od spací části.

Intimní zóna ložnice a dětských pokojů je vhodně umístěna stranou od obytné části a lze ji uzavřít dveřmi na chodbě. Obývací prostor domu se otvírá na terasu a do zahrady na jihovýchodní straně.

Panelová dřevostavba s difuzně otevřenou konstrukcí. Základová deska je realizována na moderní tepelné izolaci (pěnové sklo 500 mm), díky které nedochází k průchodu chladu do konstrukce domu. Dům je vytápěn tepelným čerpadlem vzduch-vzduch, které lze používat i na chlazení domu v letních měsících a je napojeno na řízené větrání s rekuperací.

Energetická koncepce domu, nové technologie použité při stavbě a základová deska se skvělými izolačními vlastnostmi docílí toho, že dům splňuje náročná energetická kriteria.

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.