Facebook Pixel ~

Beroun

Konstrukce Zděná stavba Materiál Pálená cihla, grafitový polystyren
Architekt Ing. Martin Němeček, Ph.D. a Ing. arch. Jiří Trávníček a kolektiv Cena na klíč 5 620 070 Kč
Dispozice 5+kk, garáž Užitná plocha 156 + 27 m²
Obyvatelé dospělý dospělý Zastavěná plocha 141 m²

Cena je kalkulována na standard domu Origis-Z2 a zahrnuje 15% DPH .
Cena základové desky včetně DPH je přibližně 2500,- Kč/m2 zastavěné plochy.

Rodinný dům je umístěn na rovinném pozemku. Objekt je navržen jako dvoupodlažní stavba, která je zastřešena sedlovou střechou s valbami o nízkém sklonu. Přesah střechy tvoří na stavbě poměrně výrazný prvek, je jím také ale samotná terasa a balkón. Omítka světlých tónů je na fasádě doplňována velkým množstvím dřevěného obložení. K domu je ze zadní strany připojen objekt garáže.

Vnitřní dispozice jsou řešeny prakticky a jednoduše, v přízemí se nachází společný obytný prostor spojený s kuchyní a jídelnou, dále pracovna. V patře jsou umístěny dva pokoje, ložnice a hygienického zázemí. Patro se taktéž může chlubit velkým množstvím šaten, které jsou přidruženy k jednotlivým pokojům. Jak z obývacího pokoje, tak z horní ložnice lze nerušeně pozorovat okolní krajinu skrze velká rohová okna. Terasa a balkón jsou z důvodů jejich lepšího využití zastřešeny.

Kategorie

TATO REFERENCE MĚ ZAUJALA

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.