Facebook Pixel

Podolanka

Konstrukce Zděná stavba
Materiál Vápenopísková cihla, Grafitový polystyren
Architekt Ing. Martin Němeček, Ph.D. a Ing. arch. Jiří Trávníček a kolektiv
Dispozice 5+kk+garáž
Užitná plocha 233 + 42 m²
Zastavěná plocha 186 m²
Půdorys 1.NP Půdorys 1.PP
Rodinný dům Podolanka Rodinný dům Podolanka Příčný řez Rodinný dům Podolanka - Pohled z jihovýchodu Rodinný dům Podolanka - Pohled z jihozápadu Rodinný dům Podolanka - Pohled ze severovýchodu Rodinný dům Podolanka - Pohled ze severozápadu

Popis

Rodinný dům je umístěn na menším, jižně orientovaném, svažitém pozemku. Dům je navržen jako dvoupodlažní objekt zastřešený plochou vegetační střechou s částečným zapuštěním spodního podlaží do terénu. Vstup do domu je realizován horním podlažím, kde se nachází jednotlivé pokoje a taktéž prostorná garáž. Z důvodů přirozeného propojení domu se zahradou je hlavní obytný prostor s kuchyní součástí spodního podlaží, nachází se zde dále ložnice a samotné technické zázemí domu. Dispozice domu je řešena velmi prostorně, také hygienické zázemí je nadstandardně na obou podlažích. Fasáda domu kombinuje omítku bílého odstínu a obklad z umělého kamene antracitového odstínu. Před obývacím pokojem se nachází bioklimatická pergola, která na terase zvyšuje komfort trávení volného času. Terasa je řešena prostorně, její součástí je také bazén. Všechny ploty a opěrné stěny jsou navrženy z gabionů. Z důvodů menší plochy pozemku a jeho sklonu byla věnována velká péče výškovému a prostorovému uspořádání samotného domu a zahrady.

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.