Facebook Pixel ~

Dolní Počernice

Konstrukce Dřevostavba Materiál CLT panel, minerální vata
Architekt Neuveden Cena na klíč 4 740 750 Kč
Dispozice 4+kk Užitná plocha 145 m²
Obyvatelé dospělý dospělý dítě Zastavěná plocha 89 m²

Cena je kalkulována na standard domu Origis-Z1 a zahrnuje 15% DPH .
Cena základové desky včetně DPH je přibližně 2500,- Kč/m2 zastavěné plochy.

Izolovaný rodinný domek, situovaný na mírně svažitém pozemku. Provoz domu je rozvinut na základním schématu domu spořádaného do „L“. Ze vstupních prostor zádveří je přístup do obytné společenské části, která sestává z velkého halového prostoru otevřeného do krovu. Zde je umístěna otevřená sestava kuchyňské linky, na kterou navazuje jídelní kout, nízká sedací souprava s audio video centrem a knihovnou. V křížení na sebe kolmých křídel domu je umístěno technicko - provozní zázemí domu, hygienické jádro WC a koupelna a pracovna – pokoj hostů.

Privátní ložnicová část obsahuje dva pokoje dětí orientované do zahrady, ložnici rodičů se samostatným hygienickým zázemí - WC a sprchovým koutem. Chodba, přes kterou jsou místnosti přístupné je vybavena sestavou vestavěných skříní a tvoří skladové a šatní zázemí domu.

Všechny obytné místnosti domu jsou propojeny do zahrady přes terasu. Na jídelní kout a obývací pokoj navazuje lodžie pro venkovní sezení a stolování.

Kategorie

TATO REFERENCE MĚ ZAUJALA

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.