Facebook Pixel

Hrušov

Konstrukce Kombinovaná stavba
Materiál Pálená cihla, CLT panel, minerální vata
Architekt Ing. arch. Martin Koritšanský
Dispozice 6+1
Užitná plocha 184 m²
Zastavěná plocha 78 m²
Cena na klíč 9 420 710 Kč iCena je kalkulována na standard domu Origis-D2 a zahrnuje 15% DPH .
Vzhledem k tomu, že nenabízíme typové domy, snažíme se pro vás uvést alespoň orientační cenu. Každý dům je ale navržen v různých podmínkách, na různé konstrukce, proto prosím berte ceny jako orientační.
Půdorys 1. podlaží Půdorys 2. podlaží
Rodinný dům Hrušov Rodinný dům Hrušov Rodinný dům Hrušov Rodinný dům Hrušov Rodinný dům Hrušov - Pohled z jihu Rodinný dům Hrušov - Pohled ze severu Rodinný dům Hrušov - Pohled z východu Rodinný dům Hrušov - Pohled ze západu Rodinný dům Hrušov -

Dům se nachází na úzké pobřežní nivě řeky Jizery, na hranici aktivní záplavové zóny. Pozemek je rovinný, směrem západním se skokově výškově zvedá k příjezdové komunikaci, která vede podél západní hranice pozemku.

Základní hmotou domu je hranol natočený o 45 stupňů. Dům je jednopodlažní s obytným podkrovím, s částečným podsklepením, které je provozně i konstrukčně navrženo pro případné dočasné zaplavení. Hlavní obytné prostory jsou směrovány s výhledem na řeku a navazující dálkové výhledy do krajiny.

Hlavní vstup do domu vede přes kryté závětří ze severu, u vstupu je kancelář a pokoj hostů. Na tuto oddělenou část navazuje společenská část domu, kuchyňský kout s jídelnou a obývacím pokojem. Je zde umístěno hygienické jádro, šatna a technická místnost. V těžišti dispozice je trojramenné schodiště do podkroví a 1.PP.

Podkroví obsahuje 2 pokoje, ložnici s vlastní koupelnou a šatnou, pracovnu, koupelnu a WC. V suterénu jeprovozní a skladové zázemí, letní kuchyně, pod přesahem 1.NP je venkovní krytá rekreační plocha a kryté stání vozidel.

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.