Facebook Pixel

Český Krumlov

Konstrukce Zděná stavba
Materiál Vápenopísková cihla, Grafitový polystyren
Architekt Ing. arch. Eva Poláčková
Dispozice 4+kk+1+kk
Užitná plocha 158 m²
Zastavěná plocha 114 m²
Cena na klíč 4 506 590 Kč iCena je kalkulována na standard domu Origis-Z2 a zahrnuje 15% DPH .
Vzhledem k tomu, že nenabízíme typové domy, snažíme se pro vás uvést alespoň orientační cenu. Každý dům je ale navržen v různých podmínkách, na různé konstrukce, proto prosím berte ceny jako orientační.
Půdorys 1.NP Půdorys 2.NP
Rodinný dům Český Krumlov Rodinný dům Český Krumlov Rodinný dům Český Krumlov - Pohled ze severu Rodinný dům Český Krumlov - Pohled z východu Rodinný dům Český Krumlov - Pohled z jihu Rodinný dům Český Krumlov - Pohled ze západu

Rodinná vila je koncipována jako moderní, jednoduchá stavba městského typu. Je umístěná v jihozápadně orientovaném svahu v okrajové části Českého Krumlova.

Navržené usazení objektu na pozemek respektuje svažitost okolí a vhodnými terénními úpravami umožňuje využívání části zahrady pro rekreační účely.

Na třech stranách objektu je navržená pergola. Všechny osluněné fasády jsou maximálně otevřené slunci a výhledům.

Severní fasáda je prolomena několika okny v řízeně chaotické kompozici. Ty doplňují schodiště do druhého podlaží.

V objektu se nacházejí dvě bytové jednotky. V přízemí je hlavní obytná jednotka, její dispozice plyne od vstupních dveří kolem zázemí a plně vybavené ložnice až k centrálnímu obytnému prostoru. Na něj navazuje útulná prosklená zimní zahrada s krbem.

Schodiště propojuje přízemí s pokoji ve druhém nadzemním podlaží, kde se nachází garsonka.

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.