Facebook Pixel

Úvaly 2

Konstrukce Dřevostavba
Materiál Sloupková konstrukce
Architekt Neuveden
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 178 m²
Zastavěná plocha 113 m²
Cena na klíč 4 858 010 Kč iCena je kalkulována na standard domu Origis-D1 a zahrnuje 15% DPH .
Vzhledem k tomu, že nenabízíme typové domy, snažíme se pro vás uvést alespoň orientační cenu. Každý dům je ale navržen v různých podmínkách, na různé konstrukce, proto prosím berte ceny jako orientační.
Půdorys 1.NP Půdorys 2.NP
Rodinný dům Úvaly 2 Rodinný dům Úvaly 2 Rodinný dům Úvaly 2 Rodinný dům Úvaly 2 Rodinný dům Úvaly 2 Rodinný dům Úvaly 2 Rodinný dům Úvaly 2 Rodinný dům Úvaly 2 Rodinný dům Úvaly 2 Rodinný dům Úvaly 2 - Pohled ze severu Rodinný dům Úvaly 2 - Pohled z východu Rodinný dům Úvaly 2 - Pohled z jihu Rodinný dům Úvaly 2 - Pohled ze západu

Dům je umístěn v okrajové městské zástavbě na rovinatém pozemku. Tvoří ho jednoduchá kubická hmota. Dispozice domu je 4+kk, hlavní obytný prostor v přízemí (obývací pokoj, kuchyň, pracovna) je pojat jako otevřený se skleněnými příčkami a posuvnými dveřmi. Díky tomuto řešení je obytná část vizuálně propojena se schodištěm, kde i přes absenci okna bude vždy dostatek světla. K domu z jižní strany přiléhá terasa s bazénem.

V horním patře se nachází tři pokoje, dvě koupelny, velká průchozí šatna a komora. Všechny pokoje jsou orientovány na jih s výhledem do zahrady.

Kategorie
Patrové domy

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.