Facebook Pixel

Úvaly 2

Konstrukce Dřevostavba
Materiál Panelová konstrukce
Architekt Neuveden
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 178 m²
Zastavěná plocha 113 m²
Půdorys 1.NP Půdorys 2.NP
Rodinný dům Úvaly 2 Rodinný dům Úvaly 2 Rodinný dům Úvaly 2 Rodinný dům Úvaly 2 Rodinný dům Úvaly 2 Rodinný dům Úvaly 2 Rodinný dům Úvaly 2 Rodinný dům Úvaly 2 Rodinný dům Úvaly 2 Rodinný dům Úvaly 2 - Pohled ze severu Rodinný dům Úvaly 2 - Pohled z východu Rodinný dům Úvaly 2 - Pohled z jihu Rodinný dům Úvaly 2 - Pohled ze západu

Popis

Dům je umístěn v okrajové městské zástavbě na rovinatém pozemku. Tvoří ho jednoduchá kubická hmota. Dispozice domu je 4+kk, hlavní obytný prostor v přízemí (obývací pokoj, kuchyň, pracovna) je pojat jako otevřený se skleněnými příčkami a posuvnými dveřmi. Díky tomuto řešení je obytná část vizuálně propojena se schodištěm, kde i přes absenci okna bude vždy dostatek světla. K domu z jižní strany přiléhá terasa s bazénem.

V horním patře se nachází tři pokoje, dvě koupelny, velká průchozí šatna a komora. Všechny pokoje jsou orientovány na jih s výhledem do zahrady.

Kategorie
Patrové domy

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.