Facebook Pixel ~

Seč

Konstrukce Dřevostavba Materiál CLT panel
Architekt Ing. arch. Eva Poláčková Cena na klíč 3 274 370 Kč
Dispozice 4+kk Užitná plocha 106 m²
Obyvatelé dospělý dospělý dítě Zastavěná plocha 68 m²

Cena je kalkulována na standard domu Origis-D2 a zahrnuje 15% DPH ; neobsahuje spodní stavbu a projekt.
Cena základové desky včetně DPH je přibližně 2500,- Kč/m2 zastavěné plochy.

Drobný rekreační objekt je umístěn na krásném místě s výhledem na vodní plochu Sečské přehrady. Materiálově i tvarově se snaží co nejvíce zapadnout do okolní přírody. Čistá, jednoduchá hmota objektu kompletně obložená dřevem sedící na pevném kamenném podstavci je narušena pouze okny a drobnými zavěšenými plochami závětří a markýzy. Za krytým vstupem do objektu se nachází předsíň, která dále navazuje na obývací pokoj a hygienické zázemí.

Centrálním prostorem objektu je obývací pokoj s jídelnou, který pokračuje velkou prosklenou plochou na venkovní terasu, ta jakoby levituje nad údolím pod ní. Z obývacího pokoje je přímo přístupný menší pokoj pro návštěvy a po schodišti potom další ložnice v podkroví. Dům je vzhledem k rekreačnímu zaměření navržen s maximálním důrazem na jednoduchost, praktičnost a snadnou údržbu vnitřních prostor.

Kategorie

TATO REFERENCE MĚ ZAUJALA

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.