Facebook Pixel

Seč

Konstrukce Dřevostavba
Materiál CLT panel, minerální vata
Architekt Ing. arch. Eva Poláčková
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 106 m²
Zastavěná plocha 68 m²
Půdorys 1.NP Půdorys 2.NP
Rodinný dům Seč Rodinný dům Seč Rodinný dům Seč - Pohled ze severu Rodinný dům Seč - Pohled z východu Rodinný dům Seč - Pohled z jihu Rodinný dům Seč - Pohled ze západu

Popis

Drobný rekreační objekt je umístěn na krásném místě s výhledem na vodní plochu Sečské přehrady. Materiálově i tvarově se snaží co nejvíce zapadnout do okolní přírody. Čistá, jednoduchá hmota objektu kompletně obložená dřevem sedící na pevném kamenném podstavci je narušena pouze okny a drobnými zavěšenými plochami závětří a markýzy. Za krytým vstupem do objektu se nachází předsíň, která dále navazuje na obývací pokoj a hygienické zázemí.

Centrálním prostorem objektu je obývací pokoj s jídelnou, který pokračuje velkou prosklenou plochou na venkovní terasu, ta jakoby levituje nad údolím pod ní. Z obývacího pokoje je přímo přístupný menší pokoj pro návštěvy a po schodišti potom další ložnice v podkroví. Dům je vzhledem k rekreačnímu zaměření navržen s maximálním důrazem na jednoduchost, praktičnost a snadnou údržbu vnitřních prostor.

Kategorie
Patrové domy

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.