Facebook Pixel

Praha 5

Konstrukce Zděná stavba
Materiál Pálená cihla, Grafitový polystyren
Architekt Ing. arch. Eva Poláčková
Dispozice 6+kk
Užitná plocha 157 m²
Zastavěná plocha 134 m²
Půdorys 1.NP Půdorys 2.NP
Rodinný dům Praha 5  Půdorys podkroví Rodinný dům Praha 5  - Pohled ze severu Rodinný dům Praha 5  - Pohled z východu Rodinný dům Praha 5  - Pohled z jihu

Popis

Novostavba rodinného domu je navržena v půdorysu jedné sekce řadového domu rozšířeného o přístavbu do zahrady. Vyšší část domu, vystavěná na téměř čtvercovém půdorysu, završená sedlovou střechou je pojednaná v bílé omítce, která procházíi do střešních vikýřů. Jedno podlažní přístavba je opláštěna dřevěným obkladem, který je doplněn pouze ocelovými prvky. Zkosený přesah střechy chrání venkovní terasu a tvoří závětří vstupu do objektu.

Ve vyšší části domu je v přízemí umístěno veškeré zázemí, pracovna a ložnice rodičů. Vše propojuje chodba, která dále navazuje na obývací pokoj otevřený do zahrady. V podkroví jsou umístěny dětské pokoje a malá samostatná bytová jednotka. Ta je přístupná jak z chodby, tak samostatným vchodem přes terasu. Novostavba nahrazuje stávající starší objekt. Objekt je navržen tak, aby mohl být jednoduše upraven na bezbariérový.

Kategorie
Patrové domy

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.