Facebook Pixel ~

Praha 5

Konstrukce Zděná stavba Materiál Pálená cihla, Grafitový polystyren
Architekt Ing. arch. Eva Poláčková Cena na klíč 4 472 870 Kč
Dispozice 6+kk Užitná plocha 157 m²
Obyvatelé dospělý dospělý dospělý dítě dítě Zastavěná plocha 134 m²

Cena je kalkulována na standard domu Origis-Z2 a zahrnuje 15% DPH ; neobsahuje spodní stavbu a projekt.
Cena základové desky včetně DPH je přibližně 2500,- Kč/m2 zastavěné plochy.

Novostavba rodinného domu je navržena v půdorysu jedné sekce řadového domu rozšířeného o přístavbu do zahrady. Vyšší část domu, vystavěná na téměř čtvercovém půdorysu, završená sedlovou střechou je pojednaná v bílé omítce, která procházíi do střešních vikýřů. Jedno podlažní přístavba je opláštěna dřevěným obkladem, který je doplněn pouze ocelovými prvky. Zkosený přesah střechy chrání venkovní terasu a tvoří závětří vstupu do objektu.

Ve vyšší části domu je v přízemí umístěno veškeré zázemí, pracovna a ložnice rodičů. Vše propojuje chodba, která dále navazuje na obývací pokoj otevřený do zahrady. V podkroví jsou umístěny dětské pokoje a malá samostatná bytová jednotka. Ta je přístupná jak z chodby, tak samostatným vchodem přes terasu. Novostavba nahrazuje stávající starší objekt. Objekt je navržen tak, aby mohl být jednoduše upraven na bezbariérový.

Kategorie

TATO REFERENCE MĚ ZAUJALA

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.