Facebook Pixel

Němčice

Konstrukce Dřevostavba
Materiál CLT panel, minerální vata
Architekt Ing. arch. Martin Koritšanský
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 107 m²
Zastavěná plocha 136 m²
Půdorys přízemí
Rodinný dům Němčice Rodinný dům Němčice - Pohled ze severu Rodinný dům Němčice - Pohled z východu Rodinný dům Němčice - Pohled z jihu Rodinný dům Němčice - Pohled ze západu

Fotogalerie: Realizace stavby Němčice
Němčice Němčice Němčice Němčice Němčice
 

Popis

Dům je umístěn na rovinatém pozemku s přístupovou komunikací ze severu.

Do domu se vchází přes západní průčelí k přistavěné garáži. Ze zádveří vybaveného šatní skříní je přístupné technicko - provozní zázemí domu a vstup do obytných prostor domu.

Hlavní obytný prostor je spojitý, otevírá se proti vstupu a sestává se z kuchyně s jídelním koutem a navazujícím obývacím pokojem při jihovýchodním nároží.

Klidová část domu je na severovýchodní straně. Nachází se zde pokoje dětí s hygienickým zázemím, saunou a ložnice rodičů propojena s pracovním koutem a samostatnou koupelnou s WC.

Dětské pokoje jsou přístupné z chodby navazující na hlavní obytný prostor. Z obytných místností orientovaných na jih je přístup na venkovní terasu a do zahrady.

Garáž přistavěna při západním straně odstiňuje pobytový prostor zahrady od sousedního pozemku.

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.