Facebook Pixel

Úvaly

Konstrukce Dřevostavba
Materiál CLT panel, minerální vata
Architekt Ing. arch. Martin Koritšanský
Dispozice 6+kk
Užitná plocha 221 m²
Zastavěná plocha 140 m²
Půdorys 1.NP Půdorys 2.NP
Rodinný dům Úvaly Rodinný dům Úvaly - Pohled ze severu Rodinný dům Úvaly - Pohled z východu Rodinný dům Úvaly - Pohled z jihu Rodinný dům Úvaly - Pohled ze západu

Popis

Pozemek, na kterém je umístěn dům, je rovinatý s přístupovou komunikací ze severu. Jedná se o nárožní pozemek v sousedství zastavěný ze západu.

Rodinný dům je koncipován jako příměstská vila, je dvoupodlažní, nepodsklepený s valbovou střechou mírného sklonu nad 2. NP. Navazující objekt garáže je přízemní, podsklepený. Hlavní vstup do domu je veden přes kryté závětří ze západního průčelí. Z krytého závětří je veden vstup do garáže,

V 1.NP je umístěna denní společenská část domu se samostatným pokojem pro poskytování rehabilitačních masáží, alternativně pokoj hostů. 1.NP je navrženo jako bezbariérové, pro pohyb vozíčkářů. Ve 2.NP jsou ložnice rodičů se šatnou, pokoje dětí, pracovna, samostatné WC,koupelna s infrasaunou a společná šatna. Všechny ložnice mají výstup na lodžii 2.NP.

Kategorie
Patrové domy

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.