Facebook Pixel ~

Strančice

Konstrukce Dřevostavba Materiál Sloupková konstrukce
Architekt Ing. arch. Martin Koritšanský Cena na klíč 6 387 130 Kč
Dispozice 4+kk,2+kk Užitná plocha 208 m²
Obyvatelé dospělý dospělý dospělý dítě  zvíře Zastavěná plocha 165 m²

Cena je kalkulována na standard domu Origis-D1 a zahrnuje 15% DPH ; neobsahuje spodní stavbu, garáž, garážové stávní a projekt.
Cena základové desky včetně DPH je přibližně 2500,- Kč/m2 zastavěné plochy.

Organické hmotové řešení domu natáčí všechny obytné místnosti k jihu, tím částečně člení pozemek zahrady. Směrem k ulici přechází jednopodlažní část domu do přístřešku parkovacích stání vozidel.

Rodinný dům je dvoupodlažní, směrem k ulici se plynule snižuje na jednopodlažní, nepodsklepený. Je navržen jako dvougenerační. V 1.NP je umístěna denní společenská část domu a samostatná garsonka pro seniory rodiny. Ve 2.NP je klidová ložnicová část domu se zázemím lázně a šaten. Orientace hlavních obytných místností na jižní osluněnou stranu.

Denní společenská část domu situovaná v 1.NP tvoří spojitý prostor, kde na sebe navazují funkce kuchyně, jídelny a obývacího pokoje s výstupem na terasu a do zahrady. Obslužný trakt směřovaný k ulici obsahuje skladové zázemím, na vstupní část domu navazuje hygienické jádro, technická místnost TZB a schodiště. Všechny obytné místnosti mají výstup na terasu 2.NP.

Kategorie

TATO REFERENCE MĚ ZAUJALA

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.