Facebook Pixel

Strančice

Konstrukce Dřevostavba
Materiál Sloupková konstrukce
Architekt Ing. arch. Martin Koritšanský
Dispozice 4+kk+2+kk
Užitná plocha 208 m²
Zastavěná plocha 165 m²
Cena na klíč 6 387 770 Kč iCena je kalkulována na standard domu Origis-D1 a zahrnuje 15% DPH .
Vzhledem k tomu, že nenabízíme typové domy, snažíme se pro vás uvést alespoň orientační cenu. Každý dům je ale navržen v různých podmínkách, na různé konstrukce, proto prosím berte ceny jako orientační.
Půdorys 1.NP Půdorys 2.NP
Rodinný dům Strančice Rodinný dům Strančice Rodinný dům Strančice - Pohled ze severu Rodinný dům Strančice - Pohled z východu Rodinný dům Strančice - Pohled z jihu Rodinný dům Strančice - Pohled ze západu

Organické hmotové řešení domu natáčí všechny obytné místnosti k jihu, tím částečně člení pozemek zahrady. Směrem k ulici přechází jednopodlažní část domu do přístřešku parkovacích stání vozidel.

Rodinný dům je dvoupodlažní, směrem k ulici se plynule snižuje na jednopodlažní, nepodsklepený. Je navržen jako dvougenerační. V 1.NP je umístěna denní společenská část domu a samostatná garsonka pro seniory rodiny. Ve 2.NP je klidová ložnicová část domu se zázemím lázně a šaten. Orientace hlavních obytných místností na jižní osluněnou stranu.

Denní společenská část domu situovaná v 1.NP tvoří spojitý prostor, kde na sebe navazují funkce kuchyně, jídelny a obývacího pokoje s výstupem na terasu a do zahrady. Obslužný trakt směřovaný k ulici obsahuje skladové zázemím, na vstupní část domu navazuje hygienické jádro, technická místnost TZB a schodiště. Všechny obytné místnosti mají výstup na terasu 2.NP.

Kategorie
Patrové domy

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.