Facebook Pixel ~

Lhota

Konstrukce Dřevostavba Materiál Sloupková konstrukce
Architekt Ing. Lenka Bidermanová Cena na klíč 4 199 750 Kč
Dispozice 5+kk Užitná plocha 140 m²
Obyvatelé dospělý dospělý dítě dítě Zastavěná plocha 173 m²

Cena je kalkulována na standard domu Origis-D3 a zahrnuje 15% DPH ; neobsahuje spodní stavbu a projekt.
Cena základové desky včetně DPH je přibližně 2500,- Kč/m2 zastavěné plochy.

Přízemní rodinný dům je situován na lesní parcele poblíž přírodního koupaliště. Vzrostlé borovice a upravené okolí domu s dostatečným soukromím vybízí k maximálnímu propojení interiéru se zahradou. To je umožněno díky prostorné terase přístupné ze všech hlavních místností francouzskými okny a rámovaným výhledem okny nad sedačkou, jídelním stolem a kuchyňskou linkou. Zastřešení terasy a automobilového stání tvoří výraznou horizontální linii stavby a spolu s průsvitnou krytinou propouští světlo do všech oken.

Dispozice je světlá a vzdušná s dostatkem úložných prostor. Vstup do domu je ze severní strany, na předsíň navazuje posuvnými dveřmi hlavní obytný prostor s kuchyňským koutem, spíží a krbem. Z chodby se dvěma světlíky jsou vstupy do ložnice rodičů, dvou dětských pokojů, pracovny, koupelen, šatny a technické místnosti. K domu přiléhá venkovní sklad zahradního nářadí, dřeva a sportovních potřeb.

Kategorie

TATO REFERENCE MĚ ZAUJALA

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.