Facebook Pixel

Lhota

Konstrukce Dřevostavba
Materiál Sloupková konstrukce
Architekt Ing. Lenka Bidermanová
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 140 m²
Zastavěná plocha 173 m²
Cena na klíč 4 408 390 Kč iCena je kalkulována na standard domu Origis-D3 a zahrnuje 15% DPH .
Vzhledem k tomu, že nenabízíme typové domy, snažíme se pro vás uvést alespoň orientační cenu. Každý dům je ale navržen v různých podmínkách, na různé konstrukce, proto prosím berte ceny jako orientační.
Půdorys 1.NP
Rodinný dům Lhota - Pohled ze severu Rodinný dům Lhota - Pohled z východu Rodinný dům Lhota - Pohled z jihu Rodinný dům Lhota - Pohled ze západu

Přízemní rodinný dům je situován na lesní parcele poblíž přírodního koupaliště. Vzrostlé borovice a upravené okolí domu s dostatečným soukromím vybízí k maximálnímu propojení interiéru se zahradou. To je umožněno díky prostorné terase přístupné ze všech hlavních místností francouzskými okny a rámovaným výhledem okny nad sedačkou, jídelním stolem a kuchyňskou linkou. Zastřešení terasy a automobilového stání tvoří výraznou horizontální linii stavby a spolu s průsvitnou krytinou propouští světlo do všech oken.

Dispozice je světlá a vzdušná s dostatkem úložných prostor. Vstup do domu je ze severní strany, na předsíň navazuje posuvnými dveřmi hlavní obytný prostor s kuchyňským koutem, spíží a krbem. Z chodby se dvěma světlíky jsou vstupy do ložnice rodičů, dvou dětských pokojů, pracovny, koupelen, šatny a technické místnosti. K domu přiléhá venkovní sklad zahradního nářadí, dřeva a sportovních potřeb.

Kategorie
Přízemní domy

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.