Facebook Pixel

Hořice

Konstrukce Dřevostavba
Materiál Sloupková konstrukce
Architekt Ing. arch. Martin Koritšanský
Dispozice 5+1
Užitná plocha 159 m²
Zastavěná plocha 115 m²
Cena na klíč 4 635 790 Kč iCena je kalkulována na standard domu Origis-D2 a zahrnuje 15% DPH .
Vzhledem k tomu, že nenabízíme typové domy, snažíme se pro vás uvést alespoň orientační cenu. Každý dům je ale navržen v různých podmínkách, na různé konstrukce, proto prosím berte ceny jako orientační.
Půdorys 1.NP Půdorys 2.NP
Rodinný dům Hořice Rodinný dům Hořice - Pohled ze severu Rodinný dům Hořice - Pohled z východu Rodinný dům Hořice - Pohled z jihu Rodinný dům Hořice - Pohled ze západu

Mírně svažitý pozemek situovaný v intravilánu podhorského městečka v nově budované obytné zóně na hranici stávající vilové zástavby, přístupová komunikace z jihu.

Pro zajištění oslunění domu a obytné části zahrady je dům umístěn k severní hranici pozemku, na uliční čáru navazuje křídlem garáže, kolmé k obytné části domu.

Rodinný dům je jednopodlažní, nepodsklepený s obytným podkrovím pod sedlovou střechou. V 1.NP je umístěna denní společenská část v podkroví klidová, ložnicová část domu. Orientace všech obytných místností je na jižní stranu.

Denní společenskou část domu tvoří spojitý prostor, kde na sebe navazují funkce kuchyně, jídelny a obývacího pokoje. Samostatně ve vazbě na vstupní části domu je umístěn hostinský pokoj s přímou vazbou na hygienické jádro. V této části domu je také umístěno skladové a technické zázemí.

Kategorie
Patrové domy

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.