Facebook Pixel

Čisovice

Dům ve svahu se zastřešenou pergolou a dvojgaráží

Konstrukce Kombinovaná stavba
Materiál Pálená cihla, CLT panel, Grafitový polystyren
Architekt Ing. Lenka Bidermanová
Dispozice 4+kk+garáž
Užitná plocha 140+49 m²
Zastavěná plocha 117 m²
Cena na klíč 5 416 170 Kč iCena je kalkulována na standard domu Origis-D2 a zahrnuje 15% DPH .
Vzhledem k tomu, že nenabízíme typové domy, snažíme se pro vás uvést alespoň orientační cenu. Každý dům je ale navržen v různých podmínkách, na různé konstrukce, proto prosím berte ceny jako orientační.
Půdorys 1.PP Půdorys 1.NP
Rodinný dům Čisovice Rodinný dům Čisovice - Pohled ze severu Rodinný dům Čisovice - Pohled z východu Rodinný dům Čisovice - Pohled z jihu Rodinný dům Čisovice - Pohled ze západu

Rodinný dům je navržený v severozápadním svahu a je řešený jako dvoupodlažní. Přízemí je z jihu zakryté svahem a je v něm umístěna garáž a veškeré technické zázemí. Patro domu je již z jihu krásně prosluněno a nabízí obytné místnosti dispozice 4+kk s koupelnou, WC a terasu se zastřešenou pergolou ve svahu.

Tvar a proporce domu vychází z tradiční místní zástavby se šikmou hladkou taškovou střechou ve sklonu 30° a z tvaru pozemku. Konstrukční prvky jsou však moderní a plně využívají nové technologie.

Přízemí domu je zděné s menšími nároky na tepelnou izolaci, patro je nízkoenergetická dřevostavba.

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.