Facebook Pixel

Ukázkový dům Praha Vinoř

Konstrukce Dřevostavba
Materiál Panelová konstrukce
Architekt Neuveden
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 142 m²
Zastavěná plocha 122 m²
Cena na klíč 5 465 780 Kč iCena je kalkulována na standard domu Origis-D1 a zahrnuje 15% DPH .
Vzhledem k tomu, že nenabízíme typové domy, snažíme se pro vás uvést alespoň orientační cenu. Každý dům je ale navržen v různých podmínkách, na různé konstrukce, proto prosím berte ceny jako orientační.
Půdorys 1.NP Půdorys 2.NP
Rodinný dům Ukázkový dům Praha Vinoř Rodinný dům Ukázkový dům Praha Vinoř Rodinný dům Ukázkový dům Praha Vinoř - Pohled ze severu Rodinný dům Ukázkový dům Praha Vinoř - Pohled z východu Rodinný dům Ukázkový dům Praha Vinoř - Pohled z jihu Rodinný dům Ukázkový dům Praha Vinoř - Pohled ze západu

Pasivní dům se nachází v klidné části Prahy 9 ve Vinoři. Je umístěn na rovinatém pozemku. Dispoziční řešení domu nabízí na poměrně malé zastavěné ploše maximální komfort pro rodinu se dvěma dětmi. Do domu se vstupuje z jihovýchodní strany. V přízemí je obytná zóna s kuchyní a jídelním koutem, pracovna a technické zázemí. V patře se nacházejí dva dětské pokoje se šatnami, ložnice, koupelna a velká samostatná šatna.

K domu je napojena garáž, která svým umístěním vytváří intimní posezení na terase u domu a zároveň částečně chrání i vstup do domu.

Další informace k tomuto pasivnímu domu naleznete zde.

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.