Facebook Pixel

Ukázkový dům Praha Vinoř

Konstrukce Dřevostavba
Materiál Panelová konstrukce
Architekt Neuveden
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 142 m²
Zastavěná plocha 122 m²
Půdorys 1.NP Půdorys 2.NP
Rodinný dům Ukázkový dům Praha Vinoř Rodinný dům Ukázkový dům Praha Vinoř Rodinný dům Ukázkový dům Praha Vinoř - Pohled ze severu Rodinný dům Ukázkový dům Praha Vinoř - Pohled z východu Rodinný dům Ukázkový dům Praha Vinoř - Pohled z jihu Rodinný dům Ukázkový dům Praha Vinoř - Pohled ze západu

Popis

Pasivní dům se nachází v klidné části Prahy 9 ve Vinoři. Je umístěn na rovinatém pozemku. Dispoziční řešení domu nabízí na poměrně malé zastavěné ploše maximální komfort pro rodinu se dvěma dětmi. Do domu se vstupuje z jihovýchodní strany. V přízemí je obytná zóna s kuchyní a jídelním koutem, pracovna a technické zázemí. V patře se nacházejí dva dětské pokoje se šatnami, ložnice, koupelna a velká samostatná šatna.

K domu je napojena garáž, která svým umístěním vytváří intimní posezení na terase u domu a zároveň částečně chrání i vstup do domu.

Další informace k tomuto pasivnímu domu naleznete zde.

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.