Facebook Pixel

Sulice

Rodinný dům 5+kk s dřevěným přístřeškem pro auto

Konstrukce Dřevostavba
Materiál Panelová konstrukce
Architekt Ing. arch. Martin Koritšanský
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 140 m²
Zastavěná plocha 119 m²
Půdorys 1.NP s přístřeškem pro auto Půdorys 2.NP
Rodinný dům Sulice Rodinný dům Sulice - Pohled ze severu Rodinný dům Sulice - Pohled z východu Rodinný dům Sulice - Pohled z jihu Rodinný dům Sulice - Pohled ze západu

Popis

Izolovaný rodinný dům 5+kk s garážovým přístřešekem na mírně svažitém terénu. Dům je navržen jako dvoupodlažní, nepodsklepený. Parkování vozů je v návaznosti na obslužnou komunikaci řešeno pomocí dřevěného přístřešku. Obsahuje jednu bytovou jednotku 4+1. Krytý vstup do domu je veden od ulice ze západu. Vstupní část domu tvoří zádveří, šatna, hygienické a technické zázemí domu. Ze vstupní části je přístupný hlavní obytný prostor domu, koncipovaný jako halový, převýšený přes dvě patra. Je zde umístěn jídelní kout, obývací pokoj, směrem severním je kuchyně s arkýřem přisvětlujícím pracovní plochy.

Východním směrem jsou pokoje dětí s koupelnou a samostatným WC. Obytné místnosti 1. NP mají přístup na venkovní terasu se zahradu. Obytná část zahrady je od obslužné komunikace oddělena gabionovou zdí, součástí přístřešku pro parkování vozidel. Nad částí 1.NP východním směrem je 2.NP, kde je ložnice rodičů, koupelna s WC a pracovna na galerii, která je pohledově propojena do obývací části 1. NP.

Kategorie
Patrové domy

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.