Facebook Pixel ~

Sulice

Rodinný dům 5+kk s dřevěným přístřeškem pro auto

Konstrukce Dřevostavba Materiál Sloupková konstrukce
Architekt Ing. arch. Martin Koritšanský Cena na klíč 4 598 380 Kč
Dispozice 5+kk Užitná plocha 140 m²
Obyvatelé dospělý dospělý dítě dítě  zvíře Zastavěná plocha 119 m²

Cena je kalkulována na standard domu Origis-D1 a zahrnuje 15% DPH ; neobsahuje spodní stavbu, garážové stávní a projekt.
Cena základové desky včetně DPH je přibližně 2500,- Kč/m2 zastavěné plochy.

Izolovaný rodinný dům 5+kk s garážovým přístřešekem na mírně svažitém terénu. Dům je navržen jako dvoupodlažní, nepodsklepený. Parkování vozů je v návaznosti na obslužnou komunikaci řešeno pomocí dřevěného přístřešku. Obsahuje jednu bytovou jednotku 4+1. Krytý vstup do domu je veden od ulice ze západu. Vstupní část domu tvoří zádveří, šatna, hygienické a technické zázemí domu. Ze vstupní části je přístupný hlavní obytný prostor domu, koncipovaný jako halový, převýšený přes dvě patra. Je zde umístěn jídelní kout, obývací pokoj, směrem severním je kuchyně s arkýřem přisvětlujícím pracovní plochy.

Východním směrem jsou pokoje dětí s koupelnou a samostatným WC. Obytné místnosti 1. NP mají přístup na venkovní terasu se zahradu. Obytná část zahrady je od obslužné komunikace oddělena gabionovou zdí, součástí přístřešku pro parkování vozidel. Nad částí 1.NP východním směrem je 2.NP, kde je ložnice rodičů, koupelna s WC a pracovna na galerii, která je pohledově propojena do obývací části 1. NP.

Kategorie

TATO REFERENCE MĚ ZAUJALA

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.