Facebook Pixel

Sadská

Dřevěná přístavba k rodinnému domu 2+kk

Konstrukce Dřevostavba
Materiál Panelová konstrukce
Architekt Ing. arch. Martin Koritšanský
Dispozice 2+kk
Užitná plocha 94 m²
Zastavěná plocha 113 m²
Půdorys 1.NP
Rodinný dům Sadská - Pohled ze severu Rodinný dům Sadská - Pohled z východu Rodinný dům Sadská - Pohled z jihu Rodinný dům Sadská - Pohled ze západu

Popis

Dům 2+kk je umístěn v nízkopodlažní stabilizované starší zástavbě. Je koncipován jako přístavba (dřevostavba) ke stávajícímu domu vesnického typu v zahradě sledující záměr maximálního oslunění obytných prostor. Pozemek zahrady je svažitý, ve spodní části přechází v rovinný. Dům je navržen nepodsklepený bungalov. Obsahuje jednu bytovou jednotku 2+1. Hlavním obytným prostorem domu je kuchyně s jídelním koutem, obývacím pokojem a pracovním koutem. Vizuálně je hlavní obytný prostor propojen s horním i spodním dílem zahrady. Podél celého jižního průčelí je navržena lodžie spojující vnitřní prostory domu s rekreační částí zahrady.

Kategorie
Přízemní domy

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.