Facebook Pixel ~

Libčice nad Vltavou

Konstrukce Kombinovaná stavba Materiál Pálená cihla, Sloupková konstrukce
Architekt Ing. arch. Martin Koritšanský Cena na klíč 6 141 060 Kč
Dispozice 7+kk Užitná plocha 200 m²
Obyvatelé dospělý dospělý dítě Zastavěná plocha 121 m²

Cena je kalkulována na standard domu Origis-D1 a zahrnuje 15% DPH a strop mezi 1.NP a 2.NP, dřevěné schodiště; neobsahuje 1.NP, které je zděné, a projekt.
Cena 1.NP je orientačně 1 950 000,-Kč, zahrnuje DPH, jedná se o zděnou část z porobetonových tvárnic, založenou na mikropilotech.

Izolovaný rodinný dům situovaný na velmi svažitém úzkém pozemku s orientací svahu jih-sever. Částečně podzemní 1.NP domu je koncipováno jako masivní stavba. Z této úrovně je veden hlavní vstup do domu. Je zde situováno skladové zázemí domu, prostor pro domácí práce a technické vybavení. Směrem k příjezdové komunikaci z východu je umístěno parkovací stání, kryté převisem 2.NP.

Ze spodní části po schodišti vstupujeme do 2.NP, které je koncipované jako dřevostavba. V této jedné úrovni je společně rozvinuta denní i noční část provozu domu. Do této části lze také vstoupit letním vstupem přímo z vyšší úrovně terénu. Obytný prostor přechází na západě do zahrady přes krytou venkovní terasu.

Kategorie

TATO REFERENCE MĚ ZAUJALA

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.