Facebook Pixel

Libčice nad Vltavou

Konstrukce Kombinovaná stavba
Materiál Pálená cihla, Sloupková konstrukce
Architekt Ing. arch. Martin Koritšanský
Dispozice 7+kk
Užitná plocha 200 m²
Zastavěná plocha 121 m²
Cena na klíč 6 141 060 Kč iCena je kalkulována na standard domu Origis-D1 a zahrnuje 15% DPH a strop mezi 1.NP a 2.NP, dřevěné schodiště.
Cena 1.NP je orientačně 1 950 000,-Kč, zahrnuje DPH, jedná se o zděnou část z porobetonových tvárnic, založenou na mikropilotech.
Vzhledem k tomu, že nenabízíme typové domy, snažíme se pro vás uvést alespoň orientační cenu. Každý dům je ale navržen v různých podmínkách, na různé konstrukce, proto prosím berte ceny jako orientační.
Půdorys 1.PP Půdorys 1.NP
Rodinný dům Libčice nad Vltavou - Pohled ze severu Rodinný dům Libčice nad Vltavou - Pohled z východu Rodinný dům Libčice nad Vltavou - Pohled z jihu Rodinný dům Libčice nad Vltavou - Pohled ze západu

Izolovaný rodinný dům situovaný na velmi svažitém úzkém pozemku s orientací svahu jih-sever. Částečně podzemní 1.NP domu je koncipováno jako masivní stavba. Z této úrovně je veden hlavní vstup do domu. Je zde situováno skladové zázemí domu, prostor pro domácí práce a technické vybavení. Směrem k příjezdové komunikaci z východu je umístěno parkovací stání, kryté převisem 2.NP.

Ze spodní části po schodišti vstupujeme do 2.NP, které je koncipované jako dřevostavba. V této jedné úrovni je společně rozvinuta denní i noční část provozu domu. Do této části lze také vstoupit letním vstupem přímo z vyšší úrovně terénu. Obytný prostor přechází na západě do zahrady přes krytou venkovní terasu.

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.