Facebook Pixel ~

Praha 10

Konstrukce Dřevostavba Materiál Sloupková konstrukce
Architekt Ing. arch. Martin Koritšanský Cena na klíč 4 849 040 Kč
Dispozice 5+kk Užitná plocha 160 m²
Obyvatelé dospělý dospělý dítě dítě  zvíře Zastavěná plocha 186 m²

Cena je kalkulována na standard domu Origis-D1 a zahrnuje 15% DPH ; neobsahuje spodní stavbu, garáž a projekt.
Cena základové desky včetně DPH je přibližně 2500,- Kč/m2 zastavěné plochy.

Novostavba rodinného domu je situována na rovinném pozemku. Dům je navržen jako dvoupodlažní, nepodsklepený, s garáží integrovanou do domu. Velikostně je dům 5+kk.

Hlavní vstup do domu je veden z jihu, před povětrnostními vlivy ho kryje předstoupené 2.NP. Ze zádveří se vchází do haly. Zde se provoz rozděluje na obytnou a klidovou část, a je zde umístěno schodiště do 2.NP. Garáž je propojena s technickým a provozním zázemím domu.

Denní část v 1.NP tvoří jeden bohatě dimenzovaný prostor. Je zde umístěna kuchyně, jídelna - centrum rodinného života, obývací pokoj - napojený přes lodžii, s možností krytého sezení, na zahradu. Intimní část v 1.NP sestává z ložnice rodičů a pracovny. Při severním průčelí je umístěna koupelna, WC, skladové a provozně technické zázemí domu. V 2.NP jsou umístěny dvě ložnice dětí orientované k jihu, s možností vstupu na lodžii. Při severním průčelí je umístěna koupelna s WC a šatna.

Kategorie

TATO REFERENCE MĚ ZAUJALA

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.