Facebook Pixel

Chomutov

Konstrukce Dřevostavba
Materiál Panelová konstrukce
Architekt Neuveden
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 106 m²
Zastavěná plocha 127 m²
Půdorys 1.NP
Rodinný dům Chomutov Rodinný dům Chomutov - Pohled ze severu Rodinný dům Chomutov - Pohled z východu Rodinný dům Chomutov - Pohled z jihu Rodinný dům Chomutov - Pohled ze západu

Popis

Nepodsklepený jednopodlažní rodinný domek velikostní kategorie 4+kk pro 4-5ti člennou rodinu. Dům je umístěn na rovinatém pozemku se vstupem ze severovýchodní strany. V této cenové kategorii poskytuje dům maximální komfort. Disponuje prostornou předsíní s úložným prostorem, velkou ložnicí s pracovnou, která se dá opticky oddělit od spací části. Intimní zóna ložnice a dětských pokojů je vhodně umístěna stranou od obytné části a lze ji uzavřít dveřmi na chodbě. Obývací prostor domu se otvírá na terasu a do zahrady na jihovýchodní straně. K domu je napojen parkovací přístřešek pro dva osobní automobily. Zastřešení stání probíhá i na přední fasádě a vytváří tak krytý vstupní prostor.

Kategorie
Přízemní domy

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.