Facebook Pixel

Cvrčovice

Konstrukce Dřevostavba
Materiál Panelová konstrukce
Architekt Neuveden
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 109 m²
Zastavěná plocha 132 m²
Půdorys 1.NP
Rodinný dům Cvrčovice Rodinný dům Cvrčovice - Pohled ze severu Rodinný dům Cvrčovice - Pohled z východu Rodinný dům Cvrčovice - Pohled z jihu Rodinný dům Cvrčovice - Pohled ze západu

Fotogalerie: Realizace stavby Cvrčovice
Cvrčovice Cvrčovice Cvrčovice Cvrčovice Cvrčovice
 

Popis

Přízemní dům je situován na mírně svažitém pozemku. Rodinný dům je menší velikosti s dispozici 4+kk. Dům je provozně rozdělen na obytnou část a klidovou část, které jsou propojeny chodbou a technickým zázemím. Hmota domu je zalomena o 45 stupňů, směrem do zahrady vytváří vnitřní prostor, ve kterém je umístěna terasa s dostatečným soukromím. Oslunění postupuje během dne z jižní klidové části do obytné jihozápadní části. K domu přiléhá z jihovýchodní strany kryté parkovací stání.

Kategorie
Přízemní domy

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.